http://8pic.ir/images/klr5u51q5gw0jqj9u5u1.jpg


متاسفانه امروزه تغییر سیستم آموزشی به جای اینکه مبنای یک کار کارشناسی شده و علمی باشد ، بیشتر جنبه ی تبلیغاتی و نمایشی به خود گرفته است و متاسفانه بعضی از مراکز علمی در این زمینه احساسی عمل نموده ، که پس از سپری شدن مدت زمانی متوجه میشوند که انتخاب سیستم آموزشی با ساختار آموزشی و برنامه ی آموزشی آنان هماهنگ نبوده ، که این امر موجب ضربه زدن به خود و همچنین زبان آموزان خواهد شد . لذا کانون زبان کوثر سرانجام پس از یک سال تحقیق و پژوهش ، و بررسی سیستم های مختلف آموزشی روز دنیا ، توسط کارگروه علمی ، بر آن شد تا سیستم جدید ۲۰۱۲ ( Four Corners ) را جایگزین سیستم خوب آموزشی قبلی ( Interchange )  نموده تا بتوانیم با ارائه ی این سیستم در ارتقای سطح علمی زبان آموزان گام بلندی را برداریم .

و اما جدید ترین سیستم آموزشی ۲۰۱۲ ( Four Corners ) : سری کتاب های این مجموعه آموزشی ، به عنوان کتاب اصلی دوره های آموزشی مکالمه زبان انگلیسی در کانون زبان کوثر مورد استفاده قرار میگیرد . این کتاب در سال ۲۰۱۲ برای اولین بار ، توسط دانشگاه کمبریج به چاپ رسیده است . ویژگی اصلی این سیستم که سبب تمایز آن با دیگر سیستم های رایج روز دنیا می باشد ، تمرکز بر دو مهارت گفتار ( Speaking ) و مهارت شنیداری ( Listening ) می باشد . فیلم های آموزشی این کتاب یادگیری مطالب را تسهیل بخشیده ، و پیشرفت زبان آموزان را تسریع خواهد بخشید ، همچنین نرم افزار های جانبی آموزش زبان انگلیسی ، همراه با کتاب این فرصت را برای زبان آموز فراهم می نماید ، تا به ارزیابی خود پرداخته و به اصلاح اشکالات خود بپردازد .
مجموعه آموزشی زبان انگلیسی Passages یکی از کُرس های درسی آموزشگاه های کشور می باشد. این مجموعه که شامل دو جلد سطح 1 و 2 است بر روی چهار مهارت زبان انگلیسی (Reading، Speaking ، Listeing و Writing) متمرکز می شود. لازم به ذکر است این مجموعه در اغلب آموزشگاه های کشور پس از مجموعه Four Corners تدریس می شود.

کتاب های آموزشی Passages، یکی از مجموعه کتاب های خوب آموزش ۴ مهارت اصلی (Speaking – Reading – Writing – Listening) زبان انگلیسی می باشد. این مجموعه آموزشی دارای ۲ سطح کامل می باشد، که هر ۲ سطح دارای ۱۲ درس یا Unit هستند. این ۱۲ درس به ۴ بخش تقسیم شده اند که بعد از اتمام هر بخش، قسمتی به نام Review یا دوره وجود دارد که تمامی مطالب گفته شده را برای زبان آموزان، به صورت خلاصه، مرور می کند. این مجموعه آموزشی، علاوه بر تقویت مهارت های اصلی؛ گرامر، لغات و همچنین تلفظ را به شما آموزش می دهد. اگر مطالب مربوط به گرامر و لغات در یک کتاب و در کنار یکدیگر آموزش داده شود، زبان آموز سریع تر به نتیجه خواهد رسید. زیرا این دو (گرامر و لغات) در کنار یکدیگر، برای تقویت مهارت مکالمه بسیار موثر هستند.

این مجموعه آموزشی، یکی از موفق ترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی می باشد که در اکثر آموزشگاه های زبان انگلیسی تدریس می شود. بسیاری از زبان آموزانی که در سطح متوسط و پیشرفته بوده اند و از این کتاب استفاده کرده اند، بسیار راضی بوده و دلیل موفقیت خود را محتویات و نحوه ی تدریس ساده زبان انگلیسی این مجموعه می دانند. کتاب Passages را می توانید بعد از کتاب معروف Interchange مطالعه کنید، زیرا "کتاب پسیج" همان سبک و شیوه ی "کتاب اینترچنج" را دنبال می کند. این کتاب ها هردو، در آموزشگاه های زبان تدریس می شوند که کتاب Passages برای افرادی که در سطح Advanced و Intermediate هستند، مناسب می باشد و از کتاب Interchange افرادی که در سطح Elementary و Basic هستند، می توانند استفاده کنند.مجموعه ای که در اختیار دارید، دارای فایل های PDF و MP3 است و فایل PDF آن شامل Student Book – Work Book – Teacher's Book می باشد. مجموعه فوق، از محصولات کمپانی معروف کمبریج (Cambridge) و دارای لهجه امریکن (American) نیز می باشد.

.

آنچه را که وعده میدهیم ، عمل میکنیم ( کانون زبان کوثر )

معرفی کتاب ها

معرفی کتاب های آموزش زبان انگلیسی مرکز

Four Corners

مجموعه آموزش زبان Four Corners یک دوره کاملا جدید آموزش انگلیسی آمریکایی است که در چهار سطح تنظیم شده است و در بسیاری از آموزشگاههای زبان برای تدریس دوره های آموزشی از آن استفاده می شود. حتی بسیاری از موسسات آموزش این کتاب ها را جایگزینی برای کتاب های Interchange و Top Notch قرار داده اند.Four Corners  یک دوره جامع آموزش زبان است که هر چهار مهارت اصلی زبان را در بر دارد و برای بزرگسالان و جوانانی که قصد دارند از زبان انگلیسیجهت برقراری ارتباطات موثر در زندگی روزمره استفاده کنند، مجموعه ای بسیارایده آل است. هر بخش از  Four Cornersشامل ارائه ای واضح و روان از واژگان، دستور زبان، و یک درس کاربردی از انگلیسیروزمره به همراه تمرین های برنامه ریزی شده مهارت های چهارگانه زبانی می باشد. تاکید مجموعهFour Corner  در آموزش، در جهت افزایش اعتماد به نفس برای انجام گفتگو و مکالمات روان است. تمرین های Speaking که آخر هر درس آمده است، زبان آموز را قادر می سازند که از نتیجه تحصیل و میزان پیشرفت خود آگاهی کسب کنند.

book1 معرفی کتاب ها
ویژگی های اصلی:
– روش تدریس ساده، روان و لذت بخش
– ارائه واضح و قابل فهم واژگان جدید
– برنامه درسی کامل گرامر و دستور زبان
– اختصاص یک بخش درس به صورت کامل به زبان روزمره و کاربردی
– تمرین منظم و منسجم چهار مهارت اصلی زبانی
– تاکید ویژه مجموعه بر تقویت مهارت گویش صحیح زبان انگلیسی با اعتماد به نفس کامل
– ارائه واضح نتایج قابل سنجش برای هر درس

Tactics for Listening

سری کتابهای  Tactics for Listening یکی از بهترین کتاب های تقویت مهارت شنیداری است که در سه سطح Basic, Developing, Expanding ارائه شده است. این کتاب به گونه ای تنظیم شده که تمام مباحث روزمره زبان انگلیسی را پوشش می دهد. از ویژگی دیگر این کتاب تقویت همزمان مهارت شنیداری و گفتاری شماست و علاوه بر افزایش این دو مهارت، زبان آموز با Stress & Intonation یعنی حفظ اهنگین بودن کلام و تکیه صدا و همچنین Accent یا همان لهجه و طرز قرائت کلمات آشنا خواهد شد. این مجموعه از کتاب ها، دارای سه سطح است که تحت عناوین زیر دسته بندی شدند.

book1 معرفی کتاب ها

Basic Tactics for Listening
Developing Tactics for Listening
Expanding Tactics for Listening

نویسنده کتاب Jack C Richards می باشد و در این مجموعه انگلیسی با لهجه آمریکایی مد نظر است. روش مطالعه به این صورت است که شما به فایل صوتی با لهجه امریکایی گوش می دهید و پس از اتمام جمله به سوالی که در کتاب آمده پاسخ می دهید. فایل های صوتی با فرمت Mp3 است که در تمامی پلیرها قابل اجرا می باشد که این امر کمک می کند تا به مرور درس ها بودن کتاب بپردازید. متن درس ها و پاسخ تمرینات در کتاب های Teacher’s Book پاسخ داده شده است.

Oxford Word Skills

به جرأت می توان گفت که مجموعه آموزش زبان Oxford Word Skills یکی از برترین مجموعه هایآموزش لغات زبان انگلیسی می باشد که در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است. هر یک از سطوح این مجموعه شامل یک کتاب و یک نرم افزار می باشد که 2000 لغت را در بر دارد. درس ها به گونه ای تنظیم شده است که برای یک زبان آموز سرگرم کننده باشد و همچنین هر یک از سطوح این مجموعه که از 80 درس تنظیم شده است، زبان آموز را از سطح مبتدی تا کاملا پیشرفته هدایت خواهد نمود. نرم افزار Oxford Word Skillsبه صورت کاملا اینتراکتیو می باشد که علاوه بر تلفظ تمامی لغات، شامل تمرین های متنوعی نیز  می شود.

book1 معرفی کتاب ها
Passages
مجموعه آموزشی Passages که در دو سطح 1 و 2 ارائه می شود یکی از کُرس های درسی در بسیاری از آموزشگاه های زبان انگلیسی در ایران می باشد. این مجموعه ی دو سطحی آموزش زبان انگلیسی به تقویت هر چهار مهارت Reading، Speaking ، Listeing و Writing می پردازد و مختص زبان آموزان با سطح زبانی High Intermedite  و Advanced می باشد.
مجموعه آموزشی انگلیسی Passages در بسیاری از آموزشگاه ها پس از کتاب های Four Corners تدریس می شود.
لهجه : American

book1 معرفی کتاب ها