آشنایی با دوره:


این دوره ویژه رده سنی 8 تا 13 سال برگزار می گردد که شامل 13 ترم آموزشی است. متد آموزشی Magic Time , Big English به عنوان کتاب اصلی Main Book می باشد.
کلاسهای این سطوح طی سال تحصیلی ترم های عادی 2 جلسه در هفته ، تابستان ترم نیمه فشرده 3 جلسه درهفته در نوبت های صبح و عصر برگزار می شود.
مدرس های این دوره کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی و مجرب میباشند و آموزش در این سطح کاملا حرفه ای انجام می شود.
گذراندن این سطح کمک شایانی در پیشرفت تحصیلی در یادگیری ساده تر زبان در مدرسه نیز دارد.
زبان آموزان پس از پایان دوره ی Children
مدرک پایان دوره کسب خواهند کرد و به دوره ی Young Adultمنتقل خواهند شد.

آشنایی با کتب این دوره:
دوره کودکان ابتدا سري كتب Magic Time را در برمي گيرد و چهار ترم به طول مي انجامد
این گروه شامل کودکان از سن 8 تا 11 سال می شوند. در این دوره آنها به یادگیری چهار مهارت اصلی زبان با گرایش مکالمه روزمره می پردازند. این کلاس ها بطور کاملا هوشمند برگزار میشود. کتاب های این دوره از جدیدترین کتاب های انتشارات Oxford می باشد که مورد تایید دانشگاه آکسفورد نیز هست. بازی و کارهای گروهی کتابهای متنوع خصوصیات بارز این کتاب ها است.
در این دوره کتاب Magic time 1 , magic time 2 تدریس می گردد که هر کتاب در دو ترم آموزش داده می شود.
از خصوصیات بارز دوره های آموزشی کودکان در کانون زبان کوثر ارتباط مستمر والدین و مدرس می باشد. به گونه ای که گزارش کاملی از عملکرد کودکان در هر جلسه به اطلاع والدین خواهد رسید. و والدین عزیز به طور کامل در جریان فعالیت فرزندان خود خواهند بود.
سپس سري كتب  Big English 2nd Edition را در برمي گيرد و نه ترم به طول مي انجامد.
این مجموعه کتاب ها یک دوره آموزشی بسیار محبوب است. دارای ابزارهای بهبود یافته،‌ طراحی گیرا و گویا برای دانش آموزان و البته با یک چارچوب آموزشی مبتنی بر استانداردهای 'مقیاس جهانی انگلیسی' می باشد. همچنین همراه کتاب یک سامانه آنلاین با یک آموزگار دیجیتال و منابع سودمند بیشتری برای زبان آموزان همراه است. هر سطح از این مجموعه شامل یک کتاب دانش آموز، یک کتاب کار، پک ارزیابی و سی دی صوتی، پک کلیپ های تصویری، فلش کارت، پوسترهای مختلف و منابع آنلاین زبان آمو
ز است.